Technický špecialista pre trafostanice

Miesto práce

Bratislavský kraj

plný úväzok

Náplň práce

  • Technické riešenie projektu v spolupráci s obchodným zástupcom na základe individuálnych požiadaviek zákazníka
  • Príprava cenovej ponuky na základe technického riešenia
  • Príprava podkladov pre priebeh zákazky firmou (požiadavky pre objednávku, predanie zákazky konštruktérom ...)
  • Komunikácia so subdodávateľmi

Požadujeme

  • Minimálne stredoškolské vzdelanie v elektrotechnickom odbore
  • Pokročilá znalosť s prácou v CAD programoch
  • Skúsenosť s prácou v SAP-e
  • Skúsenosť s cenotvorbou a obdobnou prácou veľkou výhodou
  • Technické zmýšľanie
  • Dôslednosť
  • Zodpovednosť
  • Samostatnosť
  • Orientácia na detail
  • Na zákazníka orientovaný prístup

Ponúkame

  • Základná fixná zložka 1600 € brutto / mesačne + variabilná časť (finálna výška mzdy závisí od individuálnych skúsenosti kandidáta)
  • Práca v stabilnej zavedenej spoločnosti pôsobiacej na trhu viac ako 60 rokov
  • Príspevok do DDS
  • Multisport karta
  • Podpora jazykového vzdelávania
  • Možnosť využitia zvýhodnených telefonických firemných tarifov
  • Flexibilná pracovná doba
  • Motivujúci bonusový systém
  • Vianočná prémia

Informácie pre uchádzača

Trenkwalder a.s.
Ľuboš Auda
Mickiewiczova 9 Bratislava 811 07
Mobil: +421902942408
Email: [email protected]

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť patriacu medzi popredných výrobcov technických stavieb a budov pre oblasť energetiky, vodohospodárstva, dopravy a elektromobility.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Ľuboš Auda
T: +421902942408
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava