Elektrokonštruktér

Miesto práce

okres Skalica

plný úväzok

Náplň práce

  • Práca na projektoch zameraných na R&D a oblasť výrobného inžinierstva ako člen inžinierskeho tímu
  • Návrh elektroinštalácie v rámci vyrábaného produktu
  • Usporiadanie jednotlivých layoutov a schém zapojenia na základe zákaznických požiadaviek
  • Komunikácia zo všetkými zainteresovanými stranami ohľadom zmien
  • Plánovanie a implementácia zmien pomocou interných nástrojov spoločnosti
  • Zodpovednosť za kontinuálne zlepšovanie v rámci pridelenej oblasti

Požadujeme

  • Prax v oblasti elektrokonštrukcie a základná znalosť v oblasti automatizácie
  • Skúsenosť s prácou v programoch Zuken E3, eCAD/AutoCad, SolidWorks a SAP
  • VŠ vzdelanie v technickej oblasti
  • Na zákazníka orientovaný prístup
  • Povedomie o elektrotechnických predpisov pre dané typy strojov a oblasť
  • Schopnosť tímovej spolupráce
  • Dobré komunikačné zručnosti
  • Aktívna znalosť anglického jazyka

Ponúkame

  • Práca v stabilnej rozvíjajúcej sa medzinárodnej spoločnosti
  • Ústretová firemná kultúra a motivujúce pracovné prostredie
  • Príležitosť pre sebarozvoj a kariérny rast
  • Flexibilná pracovná doba
  • Dovolenka navyše nad rámec zákona
  • Stravovanie vo firemnej kantíne s min. fin. príspevkom zo strany zamestnanca
  • Dochádzkový bonus
  • Finančná odmena pri životných a pracovných výročiach
  • Bohatý sociálny program

Informácie pre uchádzača

Trenkwalder a.s.
Ľuboš Auda
Mickiewiczova 9 Bratislava 811 07
Mobil: +421902942408
Email: [email protected]

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť pôsobiacu v oblasti výroby.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Ľuboš Auda
T: +421902942408
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava