Reagujte bez životopisu

Zamestnáme pracovníkov do výroby v Námestove, aj bez praxe. Zaučíme!

Miesto práce

Námestovo

plný úväzok

Náplň práce

  • manuálna práca vo výrobe v automobilovom priemysle
  • vykonávanie práce podľa pokynov nadriadeného
  • balenie a kontrola výrobných kusov
  • práca vhodná pre ženy aj mužov
  • prax nie je potrebná, vhodné aj pre absolventov

Požadujeme

  • zručnosť
  • dôslednosť
  • zodpovednosť
  • ochota pracovať na zmeny, 3 zmenná prevádzka (1 týždeň ranná, 2 týždeň poobedná a 3 týždeň nočná zmena)

Ponúkame

  • základná zložka hodinovej mzdy 5,50 eur/hod brutto + 0,50 eur/hod
  • príplatky za nočné zmeny 1,60 eur/ hod, príplatky za víkendy a sviatky podľa Zákonníka práce
  • variabilná zložka podľa šikovnosti
  • príplatok za podiel na produktivite
  • nástupný BONUS 500 eur
  • lekárska prehliadka a oblečenie ZADARMO
  • letný a zimný bonus
  • po istom čase možnosť prechodu do kmeňového stavu
  • stabilná práca na hlavný pracovný pomer

Predpokladaný termín nástupu

dohodou

Informácie pre uchádzača

Mgr. Alena Galčíková

Mobil: +421902942443

Email: [email protected]

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť komponentov pre automobilový priemysel.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Alena Galčíková
T: +421902942443
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 4596200  Dátum zverejnenia: 6.6.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.