Regionálny manažér predaja (Pre TT, TN, ZA kraj)

Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

plný úväzok

Náplň práce

  • Starostlivosť o súčasných zákazníkov v regióne
  • Udržiavanie a budovanie vzťahov s aktuálnymi klientmi
  • Prezentácia produktov spoločnosti
  • Vedenie obchodných stretnutí so zákazníkmi, komunikácia aktuálnej ponuky a plnenie obchodného plánu
  • Prehľad o akciách prípadne podujatiach v danom regióne
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami a udržiavanie kontaktov

Požadujeme

  • Energický mladý človek s otvoreným pohľadom na svet
  • Nadšenie pre obchod
  • Flexibilita v rámci pracovného času
  • Komunikatívne a prezentačné zručnosti
  • Skúsenosť s B2B vítaná, nie však potrebná
  • Proaktívny a zodpovedný prístup k práci
  • Vodičský preukaz typu B

Ponúkame

  • Variabilná zložka mzdy 10% - 15% z mesačného platu
  • iPad, iPhone a služobné vozidlo (Škodia Octavia Combi v plnej výbave) samozrejmosťou
  • MultiSport karta
  • Príspevok na dopravu/parkovanie
  • Stravné 6,8€ na deň
  • Príspevok na DDS
  • Nákup produktov za zamestnanecké ceny

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Celosvetovo úspešná spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja nápojov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4