CNC Nastavovač / Programátor

Miesto práce

okres Nové Mesto nad Váhom

plný úväzok

Náplň práce

  • Nastavovanie, programovanie a doľaďovanie stroja na základe požiadaviek výroby
  • Tvorba návrhov na zlepšenie výrobného procesu
  • Návrh nových typov náradia potrebného pre nové alebo konštrukčne komplikovanejšie komponenty
  • Prioritizácia jednotlivých úkonov a zefektívňovanie procesov
  • Zodpovednosť za školiace aktivity pracovníkov za účelom úspešnej a rýchlej adaptácie
  • Mentorovanie zamestnancov
  • Dodržiavanie bezpečnostných predpisov a smerníc

Požadujeme

  • Praktická skúsenosť s kusovým typom výroby
  • Prax na pozícii programátora alebo nastavovača CNC
  • Znalosť min. jedného z programovacích jazykov (Fanuc, Sinumeric, Siemens, Heidenhen atď.)
  • Ochota pracovať v 2. zmennej prevádzke
  • Samostatnosť
  • Ochota a schopnosť predávať nadobudnuté skúsenosti a vedomosti ďalej
  • Flexibilita
  • Orientácia v technických výkresov

Ponúkame

  • Základná mzda 1500 - 1600 € brutto / mesačne (finálna výška mzdy závisí od individuálnych skúseností kandidáta)
  • Dochádzkový bonus 80 € (vyplácaný mesačne na základe stanovaných kritérií)
  • 13. plat - vianočná odmena vo výške 55% základného platu
  • Vianočná poukážka v hodnote 50 €
  • Príspevok na dopravu (mesačné preplatenie 50% cestovných nákladov)
  • Stravovanie hradené z veľkej časti zamestnávateľom (zamestnanec si pripláca iba 1 € / obed)
  • Občerstvenie priamo na pracovisku
  • Možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
  • Finančný príspevok pri narodení dieťaťa 70 € a detský tábor 100 €
  • Príspevok pri pracovných jubileách (od 200 € do 700 €, pri odpracovaní 5, 10,15,20, 25, 30, 35 a 40 rokov v spoločnosti)
  • Životné a úrazové poistenie
  • Náborový bonus v prípade odporučeného kandidáta: 200 € - 500 € vyplatených po 4 mesiacoch od jeho nástupu
  • Finančná odmena pre darcov krvi 20 - 170 € (pri dosiahnutí bronzovej, striebornej, zlatej, diamantovej plakety a medaily)
  • Wellness poukážka vo výške 50 €
  • Vianočná poukážka
  • Mikulášsky balíček
  • Účasť na teambuildingoch, letných akciách, športových dňoch a vianočnom večierku
  • Dni zdravia, masáže na pracovisku
  • Poskytovanie špeciálnych lekárskych prehliadok pre zamestnancov vo veku nad 55 rokov, vedúcich pracovníkov alebo zamestnancov po 5 odpracovaných rokoch
  • Každoročná valorizácia miezd

Informácie pre uchádzača

Trenkwalder a.s.
Ľuboš Auda
Mickiewiczova 9 Bratislava 811 07
Mobil: +421902942408
Email: [email protected]

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Medzinárodnú spoločnosť zameranú na výrobu spojok pre širokú oblasť priemyslu.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Ľuboš Auda
T: +421902942408
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava