Operátor CNC - vhodné aj pre absolventov

Miesto práce

okres Nové Mesto nad Váhom

plný úväzok

Náplň práce

  • obsluha CNC sústruhu podľa požiadaviek a technickej dokumentácie
  • kontrola vyrobených dielov obvyklými meracími prostriedkami
  • značenie komponentov
  • základná prevádzková údržba CNC stroja
  • vhodné aj pre absolventov

Požadujeme

  • samostatnosť, spoľahlivosť, iniciatíva, pozornosť
  • ochota k ďalšiemu vzdelávaniu
  • ochota pracovať na 3 zmeny (výroba)
  • manuálna zručnosť
  • znalosť čítania technických výkresov
  • všeobecný prehľad v strojárstve

Ponúkame

  • základná zložka mzdy až 1250 € / mesiac
  • možnosť odborného a osobnostného rastu, profesionálnej sebarealizácie
  • moderné, kultúrne pracovné prostredie
  • 37,5 h týždenný pracovný úväzok u všetkých zamestnancov spoločnosti
  • dochádzkový bonus
  • vianočný bonus (13.plat)
  • príspevok na dopravu
  • stravovanie za 1,00€
  • nápoje na pracovisku
  • príspevok na detskú rekreáciu
  • nástupný bonus
  • bonus za odporučenie kolegu
  • odmeny pri pracovných a životných jubileách
  • príspevok pri narodení dieťaťa,
  • wellness poukážka a vianočná poukážka vo výške 50€
  • pracovné voľno nad rámec zákonníka práce
  • teambuildingové aktivity
  • pravidelné prehodnocovanie mzdy

Informácie pre uchádzača

Nicolas Dobrocký

Mobil: +421902942435

Email: [email protected]

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Strojárska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou spojok určených najmä pre oblasť ťažby nerastných surovín, výroby energie ako aj rôzne priemyselné odvetvia.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4