Junior Support Engineer

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Vykonávanie technickej podpory zákazníkov
  • Spracovávanie prijatých požiadaviek telefonicky, mailom alebo pomocou remote nástrojov
  • Dokumentácia všetkých prác súvisiacich s riadením incidentov a plnením požiadaviek v tiketovom systéme
  • Analýza požiadaviek a reklamácii, troubleshooting a riešenie vzniknutých situácií
  • Testovanie a aktivácia produktov a služieb
  • Správa technickej dokumentácie pre aktívne projekty
  • Participácia na tvorbe a vývoji internej databázy

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdelanie v odbore telekomunikácií podmienkou
  • Základné znalosti v IT terminológii
  • Certifikát CCNA výhodou
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Ochota pracovať v 24/7 prevádzke
  • Dobré komunikačné zručnosti
  • Schopnosť analýzy komplexných problémov s cieľom nájsť efektívne a funkčné riešenie
  • Tímovosť
  • Odolnosť voči stresu
  • Proklientsky orientovaná osobnosť
  • Dobrý časový manažment

Ponúkame

  • Základná mzda 1900 - 2000 € brutto / mesačne
  • Ročný bonus 8,3%
  • Pravidelné školiace aktivity v oblasti firemných produktov a služieb
  • Mobilný telefón a notebook aj na súkromné účely
  • Home office s refundáciou internetového pripojenia
  • Zdravotná starostlivosť v súkromnej klinike ProCare v rámci programu Business Care
  • 100% náhrada mzdy počas trvania choroby do 2 mesiacov
  • MultiSport karta
  • 5 dní dovolenky navyše
  • Teambuildingy a spoločenské podujatia
  • Jazykové školenia
  • Pozícia vhodná aj pre absolventoch

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti telekomunikačných služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Ľuboš Auda
T: +421902942408
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava