Sústružník

Miesto práce

okres Piešťany

plný úväzok

Náplň práce

  • Práca na na manuálnom sústruhu - vŕtanie, sústruženie, ohraňovanie a pod.
  • Nastavovanie manuálneho sústruhu s digitálnym odmeriavaním
  • Používanie meracích nástrojov a zariadení
  • Pravidelná údržba stroja

Požadujeme

  • Skúsenosť na obdobnej pozícii vo výrobe
  • Ochota pracovať v 2-zmennej prevádzke
  • Schopnosť čítania technických výkresov
  • Manuálna zručnosť

Ponúkame

  • Mzda od 1 100 € mesačne (finálna výška mzdy závisí od individuálnych skúseností kandidáta)
  • Práca v modernej, úspešnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Možnosť odborného a osobnostného rastu
  • Dochádzkový bonus (80 € mesačne)
  • 13. plat
  • Príspevok na dopravu
  • Stravovanie hradené z veľkej časti zamestnávateľom (zamestnanec si pripláca iba 1 € / obed)
  • Občerstvenie
  • Finančný príspevok pri narodení dieťaťa a jeho rekreáciu
  • Príspevok pri pracovných a životných jubileách
  • Referral bonus
  • Nástupný bonus
  • Wellness a vianočná poukážka
  • Účasť na teambuildingoch a firemných akciách
  • Pravidelná valorizácia a prehodnocovanie mzdy

Informácie pre uchádzača

Trenkwalder a.s.
Ľuboš Auda
Mickiewiczova 9 Bratislava 811 07
Mobil: +421902942408
Email: [email protected]

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskej výroby.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Ľuboš Auda
T: +421902942408
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava