Kamenár - Nemecko

Miesto práce

Slovensko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)

plný úväzok

Náplň práce

  • spracovanie/opracovanie prírodného kameňa
  • ťažba prírodného kameňa
  • výkon kamenárskych prác
  • výroba podlahových, povrchových dosiek a pod.
  • opracovanie prírodného kameňa ( strojom/ručne )
  • nastavenie, obsluha a údržba obrábacích strojov a zariadení na spracovanie kameňa

Požadujeme

  • ukončené vzdelanie v odbore kamenár alebo v príbuznom odbore resp. niekoľko ročná prax
  • Znalosť nemeckého, anglického alebo poľského jazyka
  • technické zručnosti
  • vodičský preukaz
  • výhodou je preukaz na VZV a skupiny C1
  • fyzická zdatnosť, samostatnosť

Ponúkame

  • práca na hlavný pracovný pomer
  • nástup do pracovného pomeru je dohodou
  • mzda brutto na hodinu je pri kvalifikovanom pracovníkovi je 18 € - 20 €, skúsenom pomocníkovi 16€ - 18 €, pomocníkovi 14€ - 16€
  • dovolenkové a vianočné bonusy
  • ubytovanie zadarmo
  • krátka cesta do práce

Predpokladaný termín nástupu

dohodou

Informácie pre uchádzača

Trenkwalder a.s.

Eva Oreská

Okružná 3657, 07 101 Michalovce

Mobil: +421905 644 121

Email: [email protected]

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Hľadáme zamestnancov na rôznych úrovniach kvalifikácie ( kvalifikovaný pracovník/skúsený pomocník/pomocník ) v oblasti kamenárskych prác.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Ing. Eva Oreská
T: +421-905-644 121
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Okružná 11 071 01 Michalovce
ID: 4591490  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 14 EUR/hod.