Elektrokonštruktér

Miesto práce

okres Martin

plný úväzok

Náplň práce

  • Konštrukcia elektrických častí elektrických zdrojových agregátov a kogeneračných jednotiek a s tým súvisiacich technológií
  • Spracovanie elektro návrhu prostredníctvom systému PC Schematics
  • Spolupráca pri vypracovávaní cenových ponúk pre našich zákazníkov
  • Riešenie konštrukčných zmien
  • Spolupráca s výrobou
  • Priama komunikácia so zákazníkmi a odsúhlasenie si technických prípadne termínových zmien a požiadaviek
  • Vypracovávanie technických podmienok použitia, návody na použitie a iné technické dokumenty
  • Plnenie ďalších pracovných úloh týkajúcich sa Vášho pracovného zariadenia, ktoré Vám uloží Váš priamy nadriadený
  • Konštrukčná podpora oddelenia vývoja a výroby

Požadujeme

  • Min. stredoškolské vzdelanie technického smeru
  • Skúsenosť na pozícii konštruktéra v elektro oblasti výhodou
  • Skúsenosť s aspoň jedným programom zameraným na elektrokonštrukciu (ePlan / eCAD, AutoCAD, PC Schematics atď.) a aspoň jedným na dimenzovanie el. zariadení (ABB eDesign, EATON xSpider, OEZ Sichr atď.)
  • Znalosť anglického jazyka min. na úrovni B1 (čítanie technickej dokumentácie, mailová komunikácia)
  • Vodičský preukaz: B kategória
  • Technické myslenie
  • Dôslednosť
  • Tímovosť
  • Flexibilita
  • Zmysel pre zodpovednosť
  • Analytické myslenie
  • Kritický pohľad
  • Schopnosť prichádzať s novými nápadmi

Ponúkame

  • Mzda 1500 - 2000 € brutto / mesačne (finálna výška závisí od individuálnych skúseností uchádzača)
  • Flexibilný pracovný čas
  • Príspevok na stravovanie
  • Možno zapožičania majetku spoločnosti (produkty, špeciálne technické náradie, dodávka a pod.)
  • Účasť na teambuildingoch a spoločenských akciách
  • Podpora vzdelávacích aktivít (jazykové kurzy, technické a produktové školenia)

Informácie pre uchádzača

Trenkwalder a.s.
Ľuboš Auda
Mickiewiczova 9 Bratislava 811 07
Mobil: +421902942408
Email: [email protected]

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť zameriavajúcu sa na výrobu, predaj, inštaláciu a servis elektrických motorov, generátorov a transformátorov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Ľuboš Auda
T: +421902942408
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava