Vedúca/i účtovného oddelenia

Miesto práce

okres Nové Zámky

plný úväzok

Náplň práce

  • Zodpovednosť za vedenie účtovného oddelenia spoločnosti
  • Vedenie a kontrola tímu a prideľovanie priorít pre jednotlivé úlohy
  • Sledovanie a nastavovanie finančného plánu a rozpočtu
  • Priebežné sledovanie nákladov, ziskovosti a cashflow
  • Zodpovednosť a koordinácia pri príprave daňových priznaní, DPH a daní z príjmu
  • Zostavovanie mesačnej a ročnej účtovnej závierky
  • Spracovanie finančných a účtovných podkladov
  • Komunikácia s úradmi, bankami, poisťovňou a finančnou správou
  • Súčinnosť v prípade auditov a daňových kontrol
  • Sledovanie finančných operácii v súlade so slovenskou legislatívou a dohliadanie na zákonné povinnosti v danej oblasti
  • Tvorba pravidelných štatistických a finančných výkazov, reporting

Požadujeme

  • Min. stredoškolské vzdelanie v ekonomickej oblasti
  • 6 a viac rokov skúsenosti v oblasti vedenia účtovného oddelenia alebo obdobnej vedúcej pozícii v ekonomickej oblasti
  • Komplexná znalosť v oblasti účtovníctva a daní
  • Aktívna znalosť anglického jazyka - min. úroveň B2 a vyššie
  • Dobré organizačné schopnosti
  • Samostatnosť a efektivita pri práci
  • Schopnosť spolupráce v tíme v rámci oddelenia ako aj s inými oddeleniami
  • Zodpovednosť

Ponúkame

  • Základná mzda 2700 - 3000 € brutto / mesačne
  • Dochádzkový bonus 100 € / mesačne
  • Ročná odmena vyplácaná na základe osobnostného výkonu a finančných ukazovateľov spoločnosti
  • Príspevok na dochádzanie

Informácie pre uchádzača

Trenkwalder a.s.
Ľuboš Auda
Mickiewiczova 9 Bratislava 811 07
Mobil: +421902942408
Email: [email protected]

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Zahraničnú výrobná spoločnosť pôsobiacu v oblasti automotive.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Ľuboš Auda
T: +421902942408
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava