Špecialista starostlivosti o zákazníka

Miesto práce

okres Michalovce

plný úväzok

Náplň práce

  • Riadenie každodennej operatívy a riešenie prípadných porúch alebo odchýlok v rámci oblasti na mieru vyrábaných káblových zväzkov
  • Riadenie a sledovanie všetkých informácii v rámci IT procesov a ich prevádzkou súvisiacich s danou oblasťou
  • Sledovanie, záznam a identifikácia typu vzniknutého incidentu
  • V prípade vzniku technicky náročnejšieho problému, eskalácia smerom k jeho odbornému riešeniu
  • Kontrola prevádzky, sledovanie dostupnosti výrobných zdrojov a kľúčových procesov
  • Sledovanie chýb a nezhodných informácii a ich komunikácia so zákazníkom
  • Odporúčania na riešenie vzniknutej situácie pre výrobu
  • Sledovanie dostupnosti a aktuálnosti dát v systéme
  • Kontrola platnosti a revízia výkresovej dokumentácie a všetkých príslušných údajov k nej
  • Kontrola prenosu dát do iných interných IT subsystémov
  • Kontrola či všetky testy v oblasti kvality potrebné na technickú zmenu boli realizované a vyhodnotené
  • Dohľad nad včasnou dostupnosťou materiálu a nástrojov
  • Kontrola či sú so zmenami oboznámené a pripravené všetky dotknuté strany
  • Kontrola zmien v nástrojoch, ich nastavení a rekvalifikáciou operátorov
  • Schvaľovanie odchýlok vo výrobe
  • Informovanie zákazníka v prípade zdržania prepravy a dohľad nad spustením následného postupu podľa krízového plánu spoločnosti
  • Prestavenie výrobnej sekvencie a postupnosti v prípade chýbajúceho materiálu
  • Zadefinovanie alternatívneho zdroja alebo materiálu a riešenie všetkých náležitostí s tým spojenými
  • Prestavenie výrobného procesu v prípade mechanickej poruchy stroja
  • Koordinácia rework tímu na strane zákazníka
  • Dohľad a riadenie projektu väčších technických zmien a podpora dlhodobého plánovania v danej oblasti
  • Zdieľanie nadobudnutého know-how s kolegami s ostatných závodov

Požadujeme

  • Min. stredoškolské vzdelanie technického smeru
  • Praktická skúsenosti vo výrobnej spoločnosti v automotive oblasti výhodou
  • Silné komunikačné zručnosti a prozákaznícka orientácia
  • Pracovný štýl orientovaný na riešenie problémov a tímovú prácu
  • Nemčina alebo angličtina na komunikatívnej úrovni

Ponúkame

  • Mzda od 1500 € btto / mesačne
  • Práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti

Informácie pre uchádzača

Trenkwalder a.s.
Ľuboš Auda
Mickiewiczova 9 Bratislava 811 07
Mobil: +421902942408
Email: [email protected]

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Medzinárodnú výrobnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti automotive.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Ľuboš Auda
T: +421902942408
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava