Naberáme po Novom roku ! Operátor/ka výroby na 8hodinové zmeny.

Miesto práce

Námestovo

plný úväzok

Náplň práce

  • čaká ťa práca v čistom prostredí
  • vykonávanie jednotlivých úkonov vo výrobe
  • balenie a kontrola zabalených výrobkov
  • triedenie zlých a dobrých výrobkov
  • viac stanovisiek práce na výber
  • práca na 3 zmeny
  • práca vhodná aj pre ženy!

Požadujeme

  • manuálna zručnosť
  • precíznosť
  • spoľahlivosť
  • samostatnosť
  • tímový hráč

Ponúkame

  • základná mzda 4,75 € + príplatky za ďalšie zmeny podľa zákona
  • výkonnostný bonus
  • dochádzkový bonus
  • možnosť stravovania sa v závodnej lekárni (na výber až 5 jedál, pizza alebo rôzne zdravé pochutiny)
  • istota dlhodobého a stabilného príjmu
  • lekárska prehliadka a pracovné oblečenie ZADARMO

Informácie pre uchádzača

Trenkwalder a.s.
Silvia Ladňáková
Námestovo 1088 Námestovo 029 01
Mobil: +421902942443
Email: [email protected]

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Ak máš po novom roku chuť začať pracovať, stačí sa nám len ozvať. Žiadne iné starosti nebudeš mať pri vybavovaní práce na pleciach.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Alena Galčíková
T: +421902942443
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 4516211  Dátum zverejnenia: 8.2.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.