Privátny bankár

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Starostlivosť o vlastnú bankovú klientelu
  • Akvizičná činnosť - oslovovanie nových klientov a následná starostlivosť o nich
  • Vytváranie vlastného portfólia
  • Prezentácia produktov a služieb
  • Účasť na poradách a pravidelný reporting aktivít

Požadujeme

  • Základná mzda od 2500 € brutto / mesačne + variabilná zložka (finálna výška mzdy závisí od individuálnych skúsenosti kandidáta)
  • Prax s akvizičnou činnosťou na obdobnej pozícii - privátny bankár, investičný špecialista a pod.
  • Min. 3 ročná skúsenosť s predajom investičných produktov pre top affluentnú klientelu
  • Aktívna a kontinuálna skúsenosť s prácou s investíciami v bankovom segmente
  • Samostatnosť
  • Zodpovednosť

Ponúkame

  • Práca pre lídra na trhu v oblasti privátneho bankovníctva
  • Možnosť sebarealizácie, odborného a kariérneho rastu
  • Odborné vzdelávanie
  • Neobmedzená horná hranica variabilnej zložky
  • Flexibilná pracovná doba
  • Príspevok do DDS
  • 13. plat
  • Darčekové poukážky
  • MultiSport karta
  • Zľavy u partnerov
  • Sociálne benefity

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Klienta pôsobiaceho v oblasti privátneho bankovníctva.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Ľuboš Auda
T: +421902942408
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava