Servisný technik

Miesto práce

Nitra

plný úväzok

Náplň práce

  • Servis, oprava a údržba elektrotechnickej a mechanickej časti stroja
  • Starostlivosť o pridelených zákazníkov
  • Diagnostika a riešenie vzniknutých porúch
  • Vedenie servisného denníka a záznamu o zásahu
  • Účasť na servisných výjazdoch v teréne (60 - 70% počas sezóny)
  • Práca na servisnom oddelení v sídle spoločnosti
  • Komunikácia s materskou spoločnosťou v Nemecku a kolegami
  • Sledovanie stavu náhradných dielov a ich nákup

Požadujeme

  • Vzdelanie v oblasti elektrotechniky (príp. odbore autoelektrikár)
  • Praktické skúsenosti s mechanikou a hydraulikou výhodou
  • Znalosť anglického jazyka
  • Technická zručnosť
  • Ochota učiť sa
  • Zodpovednosť
  • Samostatnosť
  • Kultivované vystupovanie
  • Kolegialita

Ponúkame

  • Základná zložka mzdy od 1500 € / mesačne + variabilná zložka (finálna výška mzdy závisí od individuálnych skúsenosti kandidáta)
  • Príspevok na relokáciu
  • Príspevok na ubytovanie
  • 13. a 14. plat vyplácaný 2-krát ročne
  • Práca na čistom, technicky moderne vybavenom pracovisku
  • Možno zapožičania si nástrojov zamestnávateľa zdarma

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti stavebníctva a stavebného inžinierstva.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Trenkwalder a.s.
Ľuboš Auda
Mickiewiczova 9 Bratislava 811 07
Mobil: +421902942408
Email: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava