Technológ

Miesto práce

Nové Mesto nad Váhom

plný úväzok

Náplň práce

  • Tvorba výrobných postupov na základe technických výkresov a objednávok
  • Nastavenie, rozvíjanie a zdokonaľovanie výrobných procesov
  • Práca s informačným systémom - evidencia, nastavenie a aktualizácia údajov o stave výrobného procesu a kusovníkov
  • Príprava podkladov pre výrobu
  • Úprava výrobných príkazov na základe výrobných plánov
  • Aplikácia procesných a produktových znalostí do výrobného procesu
  • Spolupráca v rámci tímu, naprieč oddeleniami spoločnosti a komunikácia s externými zákazníkmi

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdelanie v technickom odbore
  • Skúsenosti v oblasti strojárskej výroby
  • Znalosť technologický postupov a výrobných technológii
  • Skúsenosť s kusovou výrobou výhodou
  • Čítanie technických výkresov
  • Tímová spolupráca
  • Analytické myslenie
  • Skúsenosti s prácou v programe Oracle a SAP výhodou

Ponúkame

  • Práca v modernej, úspešnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Základná mzda od 1 300 € mesačne + variabilná zložka (finálna výška mzdy závisí od individuálnych skúsenosti kandidáta)
  • Možnosť odborného a osobnostného rastu
  • Flexibilný pracovný čas
  • 37,5 h týždenný pracovný úväzok a pracovné voľno nad rámec zákona
  • Možnosť čiastočnej práce formou home office
  • Dochádzkový bonus
  • 13. plat
  • Príspevok na dopravu
  • Stravovanie hradené z veľkej časti zamestnávateľom (zamestnanec si pripláca iba 1 € / obed)
  • Občerstvenie
  • Finančný príspevok pri narodení dieťaťa a jeho rekreáciu
  • Príspevok pri pracovných a životných jubileách
  • Refferal bonus
  • Nástupný bonus
  • Wellness a vianočná poukážka
  • Účasť na teambuildingoch a firemných akciách
  • Pravidelná valorizácia a prehodnocovanie mzdy

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Moderná, úspešná a stabilná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskeho priemyslu.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Trenkwalder a.s.
Ľuboš Auda
Mickiewiczova 9 Bratislava 811 07
Mobil: +421902942408
Email: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava