CNC operátor - aj pre absolventov

Miesto práce

okres Nové Mesto nad Váhom

plný úväzok

Náplň práce

▪ obsluha CNC strojov podľa požiadaviek a technickej dokumentácie

▪ kontrola vyrobených dielov obvyklými meracími prostriedkami

▪ značenie komponentov

▪ základná prevádzková údržba CNC stroja

▪ práca s riadiacim systémom Fanuc, Heidenhain, Siemens Sinumerik

Požadujeme

  • čítanie technickej dokumentácie,
  • technické myslenie a manuálna zručnosť,

Ponúkame

  • Základná mzda od 1100€ / brutto
  • Za predpokladu dosahovania dobrých výsledkov možnosť kariérneho rastu
  • zaujímavý systém odmeňovania a možnosť dlhodobej stability zamestnania
  • príplatky vyplácané v súlade so Zákonníkom práce
  • garancia vyplácania mzdy načas
  • práca s najmodernejšími strojmi a výrobnými zariadeniami
  • možnosť odborného a osobnostného rastu, profesionálnej sebarealizácie
  • moderné, kultúrne pracovné prostredie
  • 37,5 h týždenný pracovný úväzok u všetkých zamestnancov spoločnosti
  • dochádzkový bonus
  • 13.plat
  • príspevok na dopravu
  • stravovanie za 1,00€
  • nástupný bonus
  • bonus za odporučenie kolegu
  • odmeny pri pracovných a životných jubileách
  • wellness poukážka a vianočná poukážka vo výške 50€
  • pracovné voľno nad rámec zákonníka práce
  • teambuildingové aktivity
  • pravidelné prehodnocovanie mzdy

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Nicolas Dobrocký

Mobil: +421902942435
Email: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4