Si zručný a vieš pracovať s náradím? Montáž výťahov/ mzda od 800 €

Miesto práce

okres Zvolen

plný úväzok

Náplň práce

  • miesto výkonu práce KRUPINA
  • výroba a montáž produktov (výťahových komponentov) v požadovanej kvalite
  • obsluha strojov na pracovisku
  • obsluha výrobnej linky
  • priebežná kontrola kvality výrobkov
  • balenie a ukladanie výrobkov
  • čistenie strojov a zariadení
  • udržiavanie poriadku na pracovisku

Požadujeme

  • manuálna zručnosť
  • stredné odborné vzdelanie
  • práca s pracovným naradím
  • ochota pracovať na zmeny
  • zodpovednosť, flexibilita, dôslednosť
  • precíznosť (presnosť)

Ponúkame

  • základná mzda 800 €/brutto + 92 € prémie (v závislosti od dosiahnutia cieľov a od dochádzky zamestnanca)
  • práca v 3. zmennej prevádzke
  • 2 dni dovolenky nad rámec Zákonníka práce
  • Príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • Stravovanie v jedálni spoločnosti
  • mimoriadne odmeny ( odporúčanie, nábor)

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Firma je globálna výrobná spoločnosť pre komponenty, moduly a systémy vo výťahovom priemysle.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Nicolas Dobrocký

Mobil:+421 902 942 935

Email: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 4473029  Dátum zverejnenia: 25.11.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac