Konštruktér

Miesto práce

Piešťany

plný úväzok

Náplň práce

  • Konštrukcia v 3D prostredí pomocou CAD nástrojov na základe špecifikácie požiadaviek zákazníka
  • Optimalizácia vyrábaných typov nadstavieb
  • Detailovanie jednotlivých skupín a podskupín v databáze
  • Práca s technickou dokumentáciou
  • Tvorba normalizovanej výrobnej dokumentácie
  • Samostatná implementácia vývoja do výroby
  • Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti (výroba, logistika a predaja) a centrálou v zahraničí

Požadujeme

  • SŠ a VŠ technické vzdelanie v strojárskej oblasti so špecializáciou na konštrukciu
  • Znalosť v oblasti nákladných vozidiel a pohonov
  • Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
  • Inovatívnosť a kreatívne myslenie
  • Samostatnosť
  • Zodpovednosť

Ponúkame

  • Základná zložka mzdy od 1 300 € mesačne (finálna výška mzdy závisí od individuálnych skúsenosti kandidáta)
  • 13. plat (plne nárokovateľný a zakotvený v zmluve)
  • Podpora vzdelávacích aktivít
  • Možnosť osobnostného a profesijného rastu

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby a predaja komunálnych vozidiel.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ľuboš Auda

+421 902 942 408

[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava