Subsidiary Business Analyst

Miesto práce

Práca z domu

plný úväzok

Náplň práce

Máš rád analyzovanie dát a chceš, aby tvoje analýzy bral niekto vážne?
Pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa venuje softvérovým riešeniam aktuálne hľadáme finančno-obchodného analytika, ktorý bude podpora pri rozhodovaní o dôležitých obchodoch danej spoločnosti.
Tvojou náplňou práce bude najmä:
- podpora obchodného plánovania
- analýzy trhu a konkurencie
- finančné prognózy
- mesačné reporty
- účasť na strategických rozhodnutiach
- ad hoc analýzy
Spolupracovať budeš najmä s obchodnými a finančnými tímami z celého sveta. Vítaná je iniciatíva a nové nápady.

Požadujeme

Základné praktické skúseností v oblasti finančného plánovania a analýz, alebo v oblasti obchodného poradenstva.
Skúsenosti s vytváraním finančných plánov a správ.
Silné finančné a analytické schopnosti.
Plynulý anglický jazyk (každodenná komunikácia).
Dobré komunikačné zručnosti.
Presnosť, zodpovednosť, proaktivita.
Záľuba v technológiách.
Flexibilita a schopnosť usporiadať si priority.

Ponúkame

Mzda: 1600€ btt / mesiac
Ročný bonus do výšky 10% ročnej mzdy
Finančný príspevok na rôzne aktivity a produkty
Dovolenka nad rámec zákona
10 sick days
Príspevok na súkromnú zdravotnú starostlivosť
Jazykové kurzy
Medzinárodné pracovné prostredie
Možnosť dlhodobej práce formou HO

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Špecialista v oblasti softvérových riešení.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Natália Neuhybelová
Mobil: 0902922838
Email: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 4466640  Dátum zverejnenia: 22.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac