Predajca drevoobrábacích strojov

Miesto práce

Žilina

plný úväzok

Náplň práce

  • Predaj produktov spoločnosti - drevoobrábacích strojov, nástrojov a príslušenstva
  • Akvizičná činnosť (80%) a starostlivosť o už stávajúcich zákazníkov (20%)
  • Komunikácia so zákazníkmi, zisťovanie ich potreby a následné ponúkanie riešení
  • Cestovanie a práca v teréne na základe prideleného miesta bydliska alebo preferencie
  • Účasť na veľtrhoch a výstavách na Slovensku a v zahraničí

Požadujeme

  • Min. stredoškolské vzdelanie v oblasti drevárstva nevyhnutnou podmienkou
  • Znalosť drevoobrábacích strojov podmienkou
  • Prax na obchodnej pozícii výhodou
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Vodičský preukaz B skupiny - aktívny vodič
  • Ochota cestovať
  • Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti

Ponúkame

  • Základná zložka mzdy 1200 - 1500 € brutto / mesačne + variabilná zložka (provízia z predaja)
  • 5 dní dovolenky navyše
  • Podpora vzdelávacích aktivít
  • Narodeninové voľno
  • Vernostný bonus
  • Vianočný odmena
  • Služobný automobil

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť pôsobiacu v oblasti drevospracujúceho a nábytkárskeho priemyslu.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ľuboš Auda

+421 902 942 408

[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava