Projektový manažér

Miesto práce

Martin

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Náplň práce

  • Zastrešenie projektu od prijatia objednávky až po dodanie v požadovanej kvalite, termíne a špecifikácii
  • Kompletné zastrešenie komunikácie s klientom ohľadom projektu
  • Zodpovednosť za zahraničných klientov
  • Udržiavanie a rozvoj vzťahov so stávajúcimi zákazníkmi
  • Špecifikácia technických požiadaviek
  • Cenotvorba
  • Pravidelné informovanie klienta o jednotlivých fázach projektu
  • Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti - vývojom, konštrukciou a pod.

Požadujeme

  • SŠ alebo VŠ vzdelanie v elektrotechnickej alebo strojárskej oblasti
  • Aktívna znalosť anglického jazyka (každodenná komunikácia so zákazníkmi)
  • Skúsenosť s technickým typom obchodu
  • Skúsenosť s projektovým vedením výhodou
  • Time management
  • Samostatnosť
  • Finančná gramotnosť

Ponúkame

  • 1300 - 1600 € brutto / mesačne + variabilná zložka mzdy (finálna výška závisí od individuálnych skúseností uchádzača)
  • Časová flexibilita
  • Účasť na zaujímavých medzinárodných projektoch
  • Práca formou TPP alebo SZČO
  • Príspevok na stravovanie
  • Príspevok na III. pilier DDS
  • Možno zapožičania majetku spoločnosti (produkty, špeciálne technické náradie, dodávka a pod.)
  • Účasť na teambuildingoch a spoločenských akciách
  • Možnosť predzálohovej platby variabilnej zložky

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť zameriavajúcu sa na výrobu, predaj, inštaláciu a servis elektrických motorov, generátorov a transformátorov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ľuboš Auda

+421 902 942 408

[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava