Project / Site Manager

Miesto práce

Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)

plný úväzok

Náplň práce

  • Riadenie projektu a pracovných činností interných zamestnancov a externých dodávateľov
  • Zodpovednosť za organizáciu, riadenie a kontrolu pracovných postupov
  • Zabezpečovanie chodu zverenej zákazky v požadovanom čase a kvalite
  • Každodenná komunikácia s investorom a informovanie ho o stave a zmenách na realizovanom projekte
  • Spracovávanie podkladov pre fakturáciu a harmonogramu prác
  • Kontrola dodávateľov a výkonu ich činností na pridelenej zákazke
  • Pravidelná kontrola stavu zákazky, pracoviska, kvality odvedených prác, montážneho denníka
  • Zodpovednosť za pozastavenie práce v prípade zistenia nezhôd
  • Zodpovednosť za dodržiavanie BOZP a environmentálnych zásad na pracovisku
  • Zodpovednosť za finančný výsledok zákazky a jej ekonomickej efektívnosti

Požadujeme

  • Min. 2 ročná prax na obdobnej pozícii
  • VŠ vzdelane v strojárskom odvetví
  • Schopnosť čítania technickej dokumentácie
  • Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
  • Ochota cestovania v rámci SK a zahraničia
  • Spoľahlivosť
  • Samostatnosť
  • Zodpovednosť
  • Ochota učiť sa

Ponúkame

  • Mzda 2000 - 3000 € btto / mesačne + odmena (5 až 10%) v prípade nadziskovosti projektu
  • Každoročné prehodnocovanie platu v rámci valorizácie miezd a v závislosti na dosiahnutých osobných výsledkov
  • Služobné vozidlo, notebook a telefón aj na súkromné účely
  • Referral bonus
  • Možnosť osobného a kariérneho rozvoja
  • Pravidelné odborné vzdelávanie
  • Jazykové kurzy
  • Príspevok na kultúrne a športové podujatia
  • Príspevok pri narodení dieťaťa, pracovnom alebo životnom jubileu

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti montáže, rekonštrukcie, údržby, opráv a modernizácie strojných zariadení a technologických celkov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ľuboš Auda

+421 902 942 408

[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava