Účtovník/čka

Miesto práce

Dunajská Streda

plný úväzok

Náplň práce

  • Vedenie podvojného účtovníctva a účtovnej agendy
  • Každodenná úzka spolupráca s hlavnou účtovníčkou
  • Príprava podkladov na vypracovanie miezd a DPH
  • Príprava podkladov pre spracovanie mesačnej, kvartálnej a ročnej uzávierky
  • Nahlasovanie do sociálnej a zdravotnej poisťovne
  • Sledovanie priebehu platieb a zasielanie upomienok
  • Príprava rôznych pravidelných i príležitostných reportov pre vedenie spoločnosti a Štatistický úrad
  • Vedenie pokladne
  • Fakturácia
  • Spracovávanie daňových priznaní

Požadujeme

  • Min. 3 ročná prax na obdobnej pozícii podmienkou
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie v ekonomickom odbore výhodou
  • Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka podmienkou
  • Skúsenosť s BMD, alebo iným ekonomickým programom (MRP, Pohoda, Money S4) podmienkou

Ponúkame

  • Základná zložka mzdy od 1000 - 2000 EUR btto/mesačne
  • Možnosť práce formou home office (1 až 2 dni v týždni)
  • Mobilný telefón a notebook aj na súkromné účely

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť pôsobiacu v oblasti špedície.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ľuboš Auda

Mobil: +421902 942 408

Email: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava