Baví ťa vzdelávanie a manažovanie? Poď robiť skilling project managera pre medzinárodnú spoločnosť.

Miesto práce

Práca z domu

plný úväzok

Náplň práce

Pre nášho klienta, ktorý je jeden z najväčších hráčov v IT sektore hľadáme projektového manažéra pre vzdelávanie. Tvojou hlavnou úlohou bude:
Tvorba, vedenie a realizácia projektu ,,Skilling,, pre Slovensko a Česko
Zapojenie a koordinácia zákazníkov, partnerov a vzdelávacích inštitúcií
Vedenie projektových tímov
Monitorovanie konkurencie

Požadujeme

Skúsenosti s oblasťou vzdelávania (interne či externe - zákazníci alebo partnerské firmy) je podmienkou
Minimálne 2 roky skúsenosti s projekt manažmentom
Angličtina na komunikatívnej úrovni (dennodenná komunikácia)
Práca s dátami (najmä ich spracovanie, pochopenie a interpretácia) - výhodou
Organizačné a komunikačné zručnosti na vysokej úrovni

Ponúkame

Mzda: 2300€ btt / mesiac
Ročný bonus do výšky 10% ročnej mzdy
Finančný príspevok na rôzne aktivity a produkty
Dovolenka nad rámec zákona
10 sick days
Príspevok na súkromnú zdravotnú starostlivosť
Jazykové kurzy
Medzinárodné pracovné prostredie
Možnosť dlhodobej práce formou HO

Informácie pre uchádzača

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané požiadavky.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Špecialista v oblasti softvérových riešení.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:
Natália Neuhybelová
T: +421902922838
M: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 4435005  Dátum zverejnenia: 28.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac