Máte radi spojenie IT a marketingu? Hľadáme Cloud Product Marketing Managera

Miesto práce

Práca z domu

plný úväzok

Náplň práce

Cloud PMM je zodpovedný za úzku spoluprácu medzi skupinami v rôznych segmentoch, ktoré zabezpečujú ďalší rozvoj podnikania. Dôležitou úlohou cloud PMM je budovanie prehľadu o zákazníkoch vrátane pochopenia segmentácie zákazníkov - postojov a nákupného správania. Na základe týchto poznatkov je cloud PMM zodpovedný za vytváranie miestnych relevantných zákazníckych ponúk a co-marketingových partnerstiev. PMM je zároveň zodpovedný za dohľad a riadenie investícií do marketingu a iniciatív digitálneho dosahu.

Požadujeme

Minimálne 3 roky skúseností z oblasti product marketingu (výhodou je oblasť technológií/cloud riešení)
Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (dennodenná komunikácia)
Skúsenosť so sales managementom
Výborné komunikačné zručnosti, neodbytnosť a analytické zručnosti
Zameranie na zákazníka a schopnosť komunikovať technické informácie netechnickému publiku

Ponúkame

Mzda: 3350€ btt / mesiac
Ročný bonus do výšky 10% ročnej mzdy
Finančný príspevok na rôzne aktivity a produkty
Dovolenka nad rámec zákona
10 sick days
Príspevok na súkromnú zdravotnú starostlivosť
Jazykové kurzy
Medzinárodné pracovné prostredie
Možnosť dlhodobej práce formou HO

Informácie pre uchádzača

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú zadefinované kritéria.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Špecialista v oblasti softvérových riešení.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:
Natália Neuhybelová
T: +421902922838
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 4430751  Dátum zverejnenia: 22.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 350 EUR/mesiac