Business Development Manager

Miesto práce

Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)

plný úväzok

Náplň práce

Chceš pracovať pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá na Slovensku funguje už viac ako 30 rokov?

Napĺňa ťa pocit z dobre uzatvoreného obchodu a cítiš sa v ňom ako ryba vo vode?

Baví ťa komunikácia a stretávanie sa s klientmi a nadväzovanie nových spoluprác?

Si človek z terénu a v kancelárii sa cítiš ako tiger v klietke?

Do nášho tímu hľadáme novú posilu, kolegu, ktorý by sa s nami chcel podieľať na spoločnom úspechu a rozvoji. Ako kolegovia sme veľmi nápomocní a atmosféra je u nás priateľská. Keď si nebudeš dať vedieť rady, nemusíš sa báť ozvať - zaučíme, ukážeme, vysvetlíme.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:
  • Udržiavanie dobrých vzťahov v rámci portfólia klientov
  • Konzultácia a poradenstvo ohľadom poskytovaných služieb
  • Akvizičná činnosť - proaktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
  • Identifikácia obchodných príležitostí a potrieb zákazníka
  • Vyjednávanie obchodných podmienok pre nadviazanie spolupráce
  • Prezentácia portfólia služieb spoločnosti
  • Tvorba, príprava a zasielanie cenových ponúk
  • Práca s internou CRM databázou
  • Reporting obchodných aktivít a výsledkov
Ak ťa ponuka zaujala, neváhaj ma kontaktovať zaslaním svojho CV. Radi sa s tebou stretneme a porozprávame aj osobne.

Požadujeme

  • Skúsenosť na obchodnej pozícii v personálnej agentúre veľkou výhodou
  • Dobré komunikačné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti
  • Znalosť anglického jazyka výhodou
  • Vodičský preukaz skupina B - aktívny vodič
  • Samostatnosť
  • Zodpovednosť
  • Proaktivita

Ponúkame

  • Mzda 1300 € brutto / mesačne + variabilná zložka
  • Veľká miera slobody ale aj zodpovednosti
  • Služobné vozidlo aj na súkromné účely
  • 3 sick days ročne
  • Účasť na firemných akciách a teambuildingoch

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na súčasnom trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Našich konzultantov a inovatívne personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

Vedúce postavenie na trhu strednej Európy, úzko spolupracujúca sieť medzinárodných pobočiek a tiež znalosť regionálnych trhov sú dôvody, prečo sme strategickým partnerom medzinárodných, ale aj malých a stredných spoločností, ktoré očakávajú efektívnosť a transparentnosť vo všetkých procesoch.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ľuboš Auda

+421 902 942 408

[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava