Špecialista kvality

Miesto práce

Michalovce

plný úväzok

Náplň práce

  • Zodpovednosť za komunikáciu so zákazníkom a zákaznícku spokojnosť v oblasti kvality
  • Riešenie vzniknutých nezrovnalosti vo výrobe v oblasti kvality
  • Dohľad nad dodržiavaním noriem kvality a kvality vyrábaných produktov
  • Tvorba návrhov nápravných opatrení k dosiahnutiu vyššej efektivity a nižšej chybovosti
  • Účasť na zákazníckych a interných auditoch
  • Nastavovanie interných štandardov a pravidiel kvality
  • Navrhovanie a overovanie efektívnosti procesov kvality
  • Reporting

Požadujeme

  • VŠ alebo SŠ technického zamerania
  • Min. 2 ročná prax na pozícii v oblasti výrobnej kvality so zameraním na automotive
  • Orientácia v ISO normách kvality (najmä pre oblasť automotive)
  • Znalosť nástrojov kvality - 8D report, FMEA, PPAP, APQP, 5S, VDA 6.3 / 6.5 atď.
  • Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
  • Skúsenosť s prácou s programom SAP výhodou
  • Veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Odolnosť voči stresu
  • Samostatnosť
  • Zodpovednosť

Ponúkame

  • Základná mzda od 2000 € btto / mesačne (finálna výška mzdy závisí od individuálnych skúseností uchádzača)
  • Možnosť osobnostného a profesijného rastu
  • Práca v stabilnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou káblových zväzkov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ľuboš Auda

+421 902 942 408

[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava