HMI Programátor

Miesto práce

Trenčín

plný úväzok

Náplň práce

  • Realizácia projektov v oblasti vizualizácie procesov a zberu dát
  • Stanovenie požiadaviek a definovanie špecifikácií na aplikáciu so zákazníkom
  • Implementácia požiadaviek s napojením na zákaznícke systémy
  • Uvedenie systémov do prevádzky a sledovanie priebehu projektu až po jeho finálne odovzdanie
  • Príprava, otestovanie, dolaďovanie a oživovanie ovládacieho panelu v spoločnosti a u zákazníka
  • Inštalácia a update aplikácií

Požadujeme

  • VŠ vzdelanie v elektrotechnickej, strojárskej alebo IT oblasti
  • Prax na obdobnej pozícií (PLC Programátor, Aplikačný inžinier a pod.)
  • Komunikačná, aktívna úroveň anglického jazyka podmienkou
  • Znalosť nemeckého jazyka výhodou
  • Skúsenosť s prácou so systémami SCADA, Simatic, Siemens a pod.
  • Znalosť programovania, sieťových technológií a virtualizačných riešení
  • Znalosť PLC výhodou
  • Ochota cestovať
  • Proaktivita
  • Ochota učiť sa
  • Schopnosť pracovať v tíme

Ponúkame

  • Základná mzda od 2000 € btto / mesačne (finálna výška závisí od individuálnych skúseností kandidáta)
  • Pravidelné školiace aktivity
  • Multisport karta
  • Účasť na spoločenských, kultúrnych a športových podujatiach a teambuildingoch
  • Referral bonus - finančná odmena pri odporučení kandidáta
  • Finančné príspevky pri životných a pracovných jubileách, narodení dieťaťa alebo svadby
  • Koncoročné odmeňovanie

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť pôsobiacu v oblasti priemyselnej automatizácie a vývoja SW.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ľuboš Auda

+421 902 942 408

[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava