Elektroprojektant

Miesto práce

Trenčín

plný úväzok

Náplň práce

  • Návrh elektrických schém a vypracovanie ideových návrhov pre jednoúčelové zariadenia a výrobné linky
  • Tvorba elektrotechnickej dokumentácie - návrh zapojení, výkresy, postupy konštrukcie a montáže
  • Špecifikácia HW komponentov pre jednotlivé zadania v rámci projektového tímu a s ostatnými oddeleniami
  • Vykonávanie potrebných analýz a kontrol k navrhnutým konštrukčným riešeniam
  • Technická a technologická podpora montáže

Požadujeme

  • Min. stredoškolské vzdelanie v elektrotechnickej alebo strojárskej oblasti
  • Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikačnej úrovni
  • Skúsenosť s prácou s programom Eplan (alebo obdobným SW)
  • Skúsenosť s Zuken E3 výhodou
  • Praktická skúsenosti s NN rozvádzačmi
  • Ochota pracovať v tíme
  • Ochota cestovať do zahraničia výhodou
  • Samostatnosť
  • Zodpovednosť
  • Flexibilita
  • Analytické myslenie

Ponúkame

  • Základná mzda od 2000 € btto / mesačne (finálna výška závisí od individuálnych skúseností kandidáta)
  • Pravidelné školiace aktivity
  • Multisport karta
  • Účasť na spoločenských, kultúrnych a športových podujatiach a teambuildingoch
  • Referral bonus - finančná odmena pri odporučení kandidáta
  • Finančné príspevky pri životných a pracovných jubileách, narodení dieťaťa alebo svadby
  • Koncoročné odmeňovanie

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť pôsobiacu v oblasti priemyselnej automatizácie a vývoja SW.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:
Ľuboš Auda
+421 902 942 408
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava