Pracuj ako operátor výroby s možnosťou zárobku 950€ netto.

Miesto práce

okres Námestovo

plný úväzok

Náplň práce

  • vykonávanie jednotlivých operácií na linke podľa pracovných inštrukcií,
  • zodpovednosť za kvalitu zabalených výrobkov,
  • zabezpečovanie dokončovacie práce na výrobkoch,
  • správne triedenie a ukladanie dobrých a nevyhovujúcich výrobkov,
  • práca na 2-zmeny alebo 3-zmeny,
  • miesto výkonu práce je Námestovo (areál PUNCH).
  • práca vhodná pre mužov aj pre ženy.

Požadujeme

  • manuálna zručnosť a dobrý zdravotný stav,
  • ochota pracovať na zmeny (ranná, poobedná, nočná),
  • spoľahlivosť, zodpovednosť a chuť pracovať.

Ponúkame

  • základná nástupná mzda 950 € (brutto) a viac,
  • firemná jedáleň s výberom 5 jedál, zimný bonus vo výške 365€,
  • mimoriadna odmena,
  • dochádzkový bonus - v prípade ak spĺňate všetky podmienky,
  • príplatky za zmennosť,
  • stravné lístky a finančný príspevok na stravovanie,
  • prácu v príjemnom pracovnom prostredí s rodinnou atmosférou.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Každá šanca na úspech sa zo začiatku tvári ako ťažká práca.

Trenkwalder - sme tu pre Vás už 30 rokov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať:

Silvia Ladňáková

telefonicky: 0902 942 443 (pondelok až piatok od 10:00 do 16:00 hod.)

Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 4371950  Dátum zverejnenia: 1.7.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.