Strojárenský výrobník alebo galvanizér v Dolnom Kubíne

Miesto práce

okres Dolný Kubín

plný úväzok

Náplň práce

Ako strojárenský robotník budete :
  • vykonávať základné strojárenské operácie na výrobných zariadeniach,
  • vyrábať motorové ložiská, puzdrá,
  • merať základnými meradlami ( mikrometer, posuvné meradlo),
  • kontrolovať výrobky, resp. polotovary.
Ako galvanizér budete :
  • odvážať hotové výrobky,
  • obsluhovať proces galvanizovania,
  • sledovať hladiny roztokov a kvalitu pogalvanizovaných ložísk,
  • odmasťovať a pasivovať ložiská,
  • mať na starosti pasivačnú linku a prísun ložísk.

Požadujeme

  • dobrý zdravotný stav, manuálna zručnosť, flexibilita,
  • ochota pracovať na viaczmennú prevádzku,
  • vyučenie v technickom obore (strojárska prax, resp. prax v automobilovom priemysle 0,5 - 1 rok)

Ponúkame

  • základná hodinová mzda 5,01 EUR/hod
  • príplatok za prácu v druhej zmenne - 0,24 EUR
  • príplatok za prácu v tretej zmene - 1,79 EUR
  • príplatok za sťažené prostredie - 0,72 EUR
  • nadčasové príplatky
  • po ukončení záučnej doby môže byť priznaný štvrťročný príplatok 1,7 % z hodinovej mzdy

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Hľadáš si prácu a nevieš kam? Pridaj sa k nám a všetko za teba zariadime !

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať :

Silvia Ladňáková

+421902942443 (pondelok až piatok 10:00 - 15:00)
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 4369617  Dátum zverejnenia: 29.6.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.