Operátor výroby

Operátor výroby Námestovo

Miesto práce

okres Námestovo

plný úväzok

Náplň práce

  • Výroba a montáž prístrojových dosiek (budíky, tachometre, digitálne prístrojové dosky),
  • práca na montážnej linke podľa pracovných inštrukcií,
  • balenie a kontrola vyrobených kusov,
  • manipulácia so separovaným odpadom,
  • ďalšie pridelené úlohy.

Požadujeme

  • Manuálna zručnosť a dobrý zdravotný stav,
  • ochota pracovať na zmeny (ranná, poobedná, nočná),
  • spoľahlivosť, zodpovednosť a chuť pracovať.

Ponúkame

  • Hrubá mzda 5,08€/hod.,
  • poobedný príplatok 0,13€/hod.,
  • nočný príplatok 1,50€/hod.,
  • možnosť prechodu do interného stavu klienta,
  • stravovanie v závodnej jedálni, stravná jednotka v hodnote 4,50 €

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Hľadáš si prácu a nevieš kam? Pridaj sa k nám!

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať:

Simona Pindjaková

telefonicky: 0902 942 443 (pondelok až piatok od 10:00 do 16:00 hod.)

Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 4368023  Dátum zverejnenia: 28.6.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5,08 EUR/hod.