Strojárenský robotník v Dolnom Kubíne

Miesto práce

okres Dolný Kubín

plný úväzok

Náplň práce

  • základné strojárenské operácie na výrobných zariadeniach pri výrobe motorových ložísk,
  • vrátane povrchových úprav, bez zoraďovania jednoúčelových strojov,
  • meranie základnými meradlami,
  • práce pri balení,
  • jednoduché kontrolné činnosti, pri kontrole výrobkov, resp. polotovarov.

Požadujeme

  • strojárska prax resp. v automobilovom priemysle vítaná,
  • spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť, chuť pracovať,
  • práca je vhodná pre mužov aj ženy, pre absolventov v technickom odbore.

Ponúkame

  • prácu na hlavný pracovný pomer v 3 zmennej prevádzke,
  • základná hodinová mzda 4,82/hod- a viac, v závislostí od kvalifikácie a skúsenosti,
  • možnosť prechodu do interného stavu klienta,
  • štvrťročný stimulačný príplatok 1,7 % z hodinovej mzdy,
  • príplatky: poobedná zmenná, nadčas, práca v sobotu - nad rámec ZP,,
  • stravnú jednotku v hodnote 5,00 €.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Prečo práve Trenkwalder? Už od roku 2005 sme lídrom na Slovensku.

Túto pracovnú ponuku obsadzujeme pre nášho klienta v automobilovom priemysle.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať:

Silvia Ladňáková

telefonicky: 0902 942 443 (pondelok až piatok od 10:00 do 16:00 hod.)

Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 4367588  Dátum zverejnenia: 28.6.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.