Operátor výroby v Bánovciach nad Bebravou

Túto pozíciu obsadzujeme pre významný výrobný závod zaoberajúci sa montážou osvetlení do popredných automobilových značiek.

Miesto práce

Bánovce nad Bebravou

plný úväzok

Náplň práce

  • práca na hlavný pracovný pomer v trojzmennej prevádzke
  • vykonávanie manuálnej práce podľa pracovného postupu a plánovaných noriem vo výrobe
  • obsluhovanie výrobných strojov a zariadení
  • čistenie, kontrola kvality a balenie polovýrobkov alebo celých výrobkov

Požadujeme

  • minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity
  • skúsenosti s prácou v 3-zmennej prevádzke
  • manuálna zručnosť a dobrý zdravotný stav (práca v stoji, práca v noci)
  • ochota pracovať na zmeny a v nepretržitej prevádzke
  • spoľahlivosť, zodpovednosť, chuť pracovať

Ponúkame

  • hrubá mzda 648 EUR/mesiac
  • 20% percent variabilná zložka mzdy
  • mzda s variabilnou zložkou a príplatkami cca 850€ brutto
  • nástupný bonus 1000€ ( 500€ po 3mesiacoch a 500€ po 6 mesiacoch )
  • príplatky za prácu vo sviatočné dni + 20EUR/deň
  • doprava z Prievidze a Partizanského zdarma

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:
Ing. Roman Kiršner telefón: 0907 575 888 (pondelok až piatok od 9:00 do 16:00 hod.)
e-mail: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava