Procurement migration administrator

Miesto práce

Práca z domu

plný úväzok

Náplň práce

Máte niekoľkoročné skúsenosti z procurement oddelenia z medzinárodnej spoločnosti, prípadne poznáte Microsoft systémy? Máme pre Vás zaujímavú interim pozíciu, kde pôjde najmä o:
• začlenenie nových dodávateľov do interných systémov,
• komunikácia s dodávateľmi, ohľadom dodržiavania a plnenia predpisov a postupov,
• otváranie objednávok,
• iniciovanie žiadostí pre IT oddelenie o preskúmanie nákupov softvéru,
• monitorovanie dodávateľov a súvisiacich objednávok a zmlúv, tak aby procesy prebehli včas,
• spolupráca s internými oddeleniami ohľadom vyššie uvedených procesov.

Požadujeme

Niekoľkoročné skúsenosť z procurement oddelení z medzinárodných spoločností.
Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (denno-denná komunikácia).
Pracovné nasadenie, snaha posúvať veci vpred a včasné dotiahnutie pracovných úloh do úspešného konca.
Práca je na dobu určitú (6-8 mesiacov, jeden konkrétny projekt)

Ponúkame

Mzda: od 3500€ btt / mesiac
Možnosť čerpať príspevok na rôzne aktivity a produkty
Dovolenka nad rámec zákona, sick day
Príspevok na súkromnú zdravotnú starostlivosť
Jazykové kurzy
Medzinárodné pracovné prostredie
Možnosť dlhodobej práce formou HO.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Špecialista v oblasti softvérových riešení.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Natália Neuhybelová
T: +421902922838
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 4355329  Dátum zverejnenia: 30.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac