Navíjač cievok s ubytovaním

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • navíjanie cievok pre transformátory podľa technickej dokumentácie
  • obsluha strojov na navíjanie nízkonapäťových / vysokonapäťových cievok
  • práca na zmeny

Požadujeme

  • technické a logické myslenie
  • aspoň základná znalosť čítania výkresov
  • vzdelanie technického smeru výhodou nie podmienka
  • žeriavnický preukaz, preukaz viazača bremien výhoda nie podmienka

Ponúkame

  • hodinová mzda 5,56€/h spolu s variabilnou zložkou mzdy a príplatkami až 1250€ /mesiac
  • práca priamo v kmeňovom stave klienta
  • možnosť ubytovania ( príspevok zamestnanca 20€ )
  • gastro lístky/ finančný príspevok na stravu 4,5€
  • možnosť odborného vzdelania ( žeriavnicky alebo kurz viazania bremien na náklady zamestnávateľa)
  • zázemie stabilnej spoločnosti

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade že Vás ponuka zaujala prosím pošlite svoj životopis na adresu : [email protected] alebo volajte na číslo 0907 575 888
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 4332810  Dátum zverejnenia: 18.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5,56 EUR/hod.