Key Account Manager

Miesto práce

Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)

plný úväzok

Náplň práce

  • Samostatné jednanie z najväčšími zákazníkmi v oblasti mäsiarskeho, konzervárenského priemyslu
  • Aktívna participácia na nastavení obchodnej a produktovej stratégie spoločnosti
  • Udržiavanie a rozvoj vzťahov so stávajúcimi zákazníkmi
  • Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a odberných kanálov
  • Úzka spolupráca s oddelením produktového manažmentu a vývoja
  • Pravidelná komunikácia a návšteva klientov
  • Plánovanie obchodných ciest
  • Prezentácia portfólia produktov spoločnosti
  • Vedenie administratívy a spracovávanie reportov

Požadujeme

  • Min. 5 ročná skúsenosť na obchodnej pozícii so zameraním na potravinársky priemysel (mäsové výrobky a koreniny) podmienkou
  • Stredoškolské vzdelanie technického smeru so zameraním na potravinársku výrobu výhodou
  • Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Proaktivita
  • Odolnosť voči stresu
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Analytické schopnosti
  • Cieľavedomosť
  • Ochota učiť sa nové veci

Ponúkame

  • Základná zložky mzdy od 2000 € brutto / mesačne + variabilná zložka (finálna výška závisí od individuálnych skúseností uchádzača)
  • Stabilné zázemie v medzinárodnej spoločnosti
  • Automobil, telefón, notebook aj na súkromné účely
  • Práca formou home office
  • Pravidelné vzdelávanie ohľadom noviniek na trhu

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť zameriavajúcu sa na výrobu a predaj produktov v potravinárskej oblasti.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ľuboš Auda

+421 902 942 408

[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava