Hlavná účtovníčka / účtovník

Miesto práce

Trnava

plný úväzok

Náplň práce

  • Riešenie operatívnych účtovných a daňových tém
  • Dohliadanie na zákonné povinnosti v danej oblasti
  • Participácia na vyhotovení potrebnej dokumentácie (interné smernice, zmluvy atď.)
  • Zastrešenie a výpomoc pri mesačných a koncoročných uzávierkových prácach
  • Nastavovanie procesov v rámci prideleného oddelenia
  • Súčinnosť v prípade auditov a daňových kontrol
  • Participácia na zlepšovaní užívateľského prostredia účtovného systému
  • Účasť na odborných školeniach a implementácia nadobudnutých vedomostí
  • Pravidelná spolupráca a komunikácia s inými oddeleniami v rámci skupiny
  • Participácia na konsolidácii skupiny a aktualizácii transférovej dokumentácie v spolupráci s externými dodávateľmi
  • Spolupráca s domácimi a zahraničnými daňovými poradcami

Požadujeme

  • Vzdelanie ekonomického smeru
  • Min. 5 ročné skúsenosť vedením účtovného oddelenia
  • Skúsenosť s transferovou dokumentácie výhodou, ale nie podmienkou
  • Znalosť anglického a nemeckého jazyka na úrovni dorozumenia sa
  • Samostatnosť a efektivita pri práci
  • Schopnosť spolupráce v tíme v rámci oddelenia ako aj s inými oddeleniami
  • Zodpovednosť
  • Precíznosť
  • Asertivita
  • Proaktivita

Ponúkame

  • Fixná zložka mzdy 2000 - 2500 € brutto / mesačne
  • 13. a 14. plat + možnosť ďalších variabilných odmien
  • Flexibilný pracovný čas
  • Zmluvná garancia nárastu mzdy
  • Stravné lístky hradené v plnej výške
  • Rekreačné príspevky vo výške 500 €
  • Príspevky v rámci sociálnej politiky firmy
  • Účasť na jazykových kurzy a odborných školeniach
  • Pravidelné firemné akcie
  • Rodinné akcie

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť pôsobiacu v oblasti energetiky.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ľuboš Auda

+421 902 942 408

[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava