Operátor - spracovateľ papiera

Miesto práce

okres Ružomberok

plný úväzok

Náplň práce

  • obsluha strojov pri výrobe a spracovávaní papiera
  • čistenie papierenského stroja
  • lepenie etikiet s čiarovými kódmi

Požadujeme

  • manuálna zručnosť a dobrý zdravotný stav (práca v stoji, práca v noci)
  • daná pracovná pozícia je vhodná pre mužov
  • schopnosť prečítať, porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho
  • ochota pracovať na zmeny
  • spoľahlivosť, zodpovednosť a chuť pracovať

Ponúkame

  • hrubá mzda 4,79 EUR/hod
  • príplatky bez rizika : nočný 1,53 EUR/hod, poobedný 0,18 EUR/hod, sobota 2,27 EUR/hod, nedeľa 3,58 EUR/hod, nadčas 25 % z hodinovej mzdy 1,20 €
  • príplatky v riziku : nočný 1,89 €, nadčas 35 % z hodinovej mzdy 1,70 €, nadčas v noci/ v deň nepretržitého odpočinku/v týždni a vo sviatok 50% hodinovej mzdy 2,40 €, príplatok za sťažený výkon 0,72 €/hod, poobedný 0,18 EUR/hod, sobota 2,27 EUR/hod, nedeľa 3,58 EUR/hod
  • stravovanie v podnikovej jedálni alebo stravná jednotka v hodnote 3,83 €
  • bohatý sociálny program - kolektívna zmluva platí aj pre agentúrnych zamestnancov
  • ročné odmeny ( letná, zimná a konečné vyúčtovanie za daný kalendárny rok )

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pre nášho významného klienta, ktorý sa zaoberá spracovaním a výrobou papiera hľadáme zodpovedných a flexibilných operátorov výroby

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať :

konzultantka : Mgr. Andrea Grečnárová

telefonicky: 0905 551 551 (Pondelky až piatky od 09:00 do 16:00 hod.)

emailom: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 4208166  Dátum zverejnenia: 22.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4,79 EUR/hod.