Skúšobný technik a programátor riadiacich jednotiek

Miesto práce

Martin

plný úväzok

Náplň práce

  • Programovanie riadiacich jednotiek dieselagregátorov a kogeneračných jednotiek
  • Skúšanie riadiacich jednotiek v spoločnosti a u zákazníka
  • Záznam meraných parametrov a vytváranie protokolov zo skúšok
  • Servisné zásahy u zákazníka
  • Technická podpora (telefonicky, mailom)
  • Zaškoľovanie personálu

Požadujeme

  • VŠ vzdelanie 2. stupňa v technickom odbore
  • Skúsenosť s programovaním riadiacich jednotiek podmienkou
  • Aktívna znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom)
  • Skúsenosť s prácou v programe Simulink výhodou
  • Vyhláška 508/2009 z. z. (§ 21 - 23) výhodou
  • Vodičský preukaz sk. B
  • Pozícia je vhodná aj pre absolventa

Ponúkame

  • Základná mzda od 1100 - 2000 € brutto / mesačne (finálna výška závisí od individuálnych skúseností uchádzača)
  • 13. plat (v závislosti od hospodárskych výsledkov firmy a osobného ohodnotenia)
  • Flexibilita pri prideľovaní dovolenky

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť zameriavajúcu sa na výrobu, predaj, inštaláciu a servis elektrických motorov, generátorov a transformátorov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ľuboš Auda

+421 902 942 408

[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava