Slušná práca montážnika na jednú zmenu v Bernolákove

Miesto práce

okres Senec

plný úväzok

Náplň práce

  • práca na hlavný pracovný pomer v zahraničnej spoločnosti
  • práca v jednozmennej prevádzke
  • práca pre mužov aj ženy
  • bez nočných zmien
  • demontáž, čistenie a montáž alternátorov

Požadujeme

  • dobrý zdravotný stav
  • ukončené základné vzdelanie
  • manuálna a technická zručnosť
  • skúsenosti s prácou vo výrobe výhodou
  • vlastná doprava výhodou

Ponúkame

  • základná nástupná mzda 870€ brutto
  • 50€ dochádzkový bonus
  • príspevok na dopravu 9-25€ závisi od trvalého bydliska
  • výkonnostný bonus až do 18 %
  • osobné ohodnotenie až do 75€
  • gastrokarta s kreditom v hodnote 4,30€/deň

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Zahraničná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou alternátorov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0907 575 888, alebo zaslať životopis e-mailom na adresu : [email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 4182681  Dátum zverejnenia: 14.10.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac