Hlavný účtovník / účtovníčka

Miesto práce

Vranov nad Topľou

plný úväzok

Náplň práce

  • Zabezpečenie a kontrola spracovania účtovníctva v požadovanom čas a kvalite.
  • Vystavovanie a účtovanie interných dokladov
  • Kontrola saldo konta dodávateľov a odberateľov
  • Zaúčtovanie priradení vzájomných pohľadávok a záväzkov
  • Evidencia a inventarizácia hmotného majetku spoločnosti a činnosťami s ním spojenými
  • Mesačné spracovanie odpisov
  • Spracovanie a vyhotovovanie mesačných a ročných účtovných uzávierok
  • Zabezpečovanie a zostavovanie daňových priznaním pre DPH, dani s prímov a spotrebnej dani
  • Príprava podkladov potrebných pre konsolidovanú účtovnú závierku
  • Vypracovanie interných metodických predpisov a usmernení pre oddelenie
  • Stanovenie a úpravy účtovnej osnovy
  • Voľba vhodných účtovných metód a postupov na zabezpečenie výstupov zodpovedajúcich platnej legislatíve a potrebám vedenia spoločnosti
  • Spolupráca s audítorskou spoločnosťou pri vykonávaní priebežného a ročného auditu
  • Komunikácia s orgánmi štátnej správy a ďalšími inštitúciami
  • Vypracovávanie štatistických výkazov a hlásení

Požadujeme

  • Vzdelanie v ekonomickej oblasti
  • Prax na obdobnej pozícii min. 3 roky
  • Skúsenosť s vedením tímu
  • Znalosť anglického jazyka výhodou ale nie podmienkou

Ponúkame

  • Mzda od 1500 € btto / mesačne (finálna výška závisí od individuálnych skúseností uchádzača)
  • Doplnkové dôchodkové sporenie
  • Príspevok 500 € pri príležitosti svadby a narodení dieťaťa
  • Finančná odmena pri významných životných a pracovných jubileách
  • Možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť pôsobiacu v oblasti drevárskeho priemyslu.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ľuboš Auda

0902 942 408

[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava