Nákupca

Miesto práce

Ilava

plný úväzok

Náplň práce

  • Zodpovednosť za nákup materiálu a polotovarov
  • Denné sledovanie pohybu materiálu na skladoch
  • Riešenie kooperácií
  • Evidencia materiálu a polotovarov
  • Vykonávanie prieskumu trhu
  • Výber dodávateľov a vystavovanie objednávok
  • Riešenie prípadných reklamácií

Požadujeme

  • Min, 3 ročná prax v oblasti nákupu
  • SŠ vzdelanie v strojárskom odvetví
  • Znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni
  • Orientácia v skladovom hospodárstve
  • Zodpovednosť
  • Dôslednosť

Ponúkame

  • Mzda od 1000 do 1200 € btto / mesačne
  • Priateľské prostredie v stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou na trhu
  • Rôzne zamestnanecké výhody
  • Dovolenkový príplatok
  • Vianočná odmena

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť zameriavajúcu sa na výrobu nábytku.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ľuboš Auda

+421 902 942 408

[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava