Enterprise Channel Manager

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

Máte prehľad v softvérových riešeniach a zároveň niekoľkoročné skúsenosti so salesom? Aktuálne obsadzujeme kľúčovú pozíciu v oblasti channel management strategy pre medzinárodnú spoločnosť zaoberajúcu sa tvorbou softvérových riešení.
Hlavnou náplňou práce je:
- Koordinácia oddelenia obchodu, obchodných tímov, obchodných partnerov a to v krajinách Slovenska, Česka, Poľska a Írska.
- Podpora digitálnej transformácie partnerov s využitím partnerských riešení tejto spoločnosti.
- Podpora siete partnerských predajcov a predaja softvérových riešení.
- Tvorba pipeline, dohľad na súlad medzi ponukou partnerov a požiadaviek zákazníkov podľa interných predpisov spoločnosti.

Požadujeme

Minimálne 5 rokov skúseností v oblasti core sales, channel sales, industry /solution selling alebo business development z oblasti IT technológií/SW riešení
Technická zručnosť a poznatky (v oblasti IT a softvérov).
Orientácia v Microsoft produktoch (predovšetkým Azure a Office 365).
Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (minimálne B2).
Skúsenosť s vedením tímov a projektov.
Veľmi dobré prezentačné a komunikačné zručnosti.
Zameranie na riešenie problémov a konfliktov.

Ponúkame

Mzda: 3000€ btt / mesiac
Príspevok na súkromnú zdravotnú starostlivosť.
Dovolenka nad rámec zákona, sick days.
Možnosť čerpať príspevok na rôzne aktivity a produkty.
Príspevok na dopravu.
Jazykové kurzy.
Ročný bonus.
Medzinárodné pracovné prostredie.
Možnosť dlhodobej práce formou HO.

Informácie pre uchádzača

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú zadefinované kritéria.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Špecialista v oblasti softvérových riešení.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Natália Neuhybelová
T: +421902922838
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 4162042  Dátum zverejnenia: 9.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac