Servisný technik

Miesto práce

Nové Zámky

plný úväzok

Náplň práce

  • Vykonávanie pravidelného servisu a konfigurácie strojov
  • Tvorba servisného plánu
  • Zabezpečovanie technickej podpory a poradenstva pre klienta
  • Vykonávanie funkčných skúšok
  • Sledovanie stavu náhradných dielov a definícia požiadaviek na ich nákup
  • Diagnostika a riešenie vzniknutých havarijných situácii
  • Evidencia servisných denníkov a správ

Požadujeme

  • Ukončené min. SŠ vzdelanie technického zamerania
  • Skúsenosť v oblasti servisu a údržby strojov a zariadení veľkou výhodou
  • Znalosť anglického jazyka na úrovni čítania dokumentácie
  • Ochota sa vzdelávať
  • Zodpovednosť
  • Flexibilita
  • Komunikatívnosť
  • Technické myslenie

Ponúkame

  • Mzda od 900 € + variabilná zložka do 25% (finálna výška závisí od skúseností uchádzača)

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť zameriavajúcu sa na opravu a servis poľnohospodárskych strojov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ľuboš Auda

+421 902 942 408

[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava