Senior Key Account Manager FMCG

Miesto práce

Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)

Druh pracovného pomeru

plný úvazek

Náplň práce

Naším klientem je tradiční český výrobce lihovin. Hledáme zkušené kandidáty se znalostí slovenského trhu, zkušeností s rychloobrátkovým zbožím (ideálně lihovinami), kteří se stanou součástí léty prověřené značky a budou ji propagovat po celém Slovensku.

- reprezentace společnosti u klíčových zákazníků
- rozvoj obchodních vztahů se stávajícími zákazníky, zejména pak obchodními řetězci
- zvyšování dostupnosti a tržních podílů svěřeného produktového portfolia
- promo a prodejní aktivity - příprava a jejich realizace
- úzká spolupráce s obchodním týmem

Požadujeme

- praxe na obchodní pozici v oboru FMCG, výhodou znalost lihovin
- zkušenosti s péčí o klíčové klienty
- znalost slovenského trhu
- ochota komunikovat ve slovenštině, komunikativní AJ (obchodní terminologie)
- profesionální vystupování, charisma, obchodní drive
- prozákaznická orientace, zaměření na cíl, flexibilita

Ponúkame

- zázemí velmi úspěšné, ryze české společnosti
- fixní mzda + možné bonusy formou % z obratů
- mobil, notebook
- flexibilní pracovní doba
- práce formou ŽL, po dohodě lze i HPP
- možnost nástupu IHNED

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Hlavná oblasť pôsobenia

Zprostředkování práce a personální poradenství
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Martina Radkovičová
T: +420603488829
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Blažejské nám. 9 77900 Olomouc
ID: 4129747  Dátum zverejnenia: 26.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/měsíc