Account Executive

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Zodpovednosť za udržiavanie a rozvoj vzťahov s klientami a partnermi
  • Komunikácia s poistencami a sprostredkovateľmi (mailom a telefonicky)
  • Spracovanie a nahlasovanie poistných udalostí
  • Asistencia pre klientov pri riešení poistných udalostí
  • Príprava dokumentácie (prehľad poistných zmlúv, správy o stave poistných udalostí atď.)
  • Analýza rizikových faktorov a situácií (majetok, doprava, zodpovednosť a osobné riziká)
  • Kontrola a porovnanie poistných zmlúv
  • Vypracovávanie návrhov pre optimálne poistné riešenie
  • Práca s interným CRM ako aj systémami a portálmi pre poistencov
  • Administratívna správa poistných zmlúv a pohľadávok
  • Pravidelná kontrola poistných dát

Požadujeme

  • Skúsenosť na obdobnej pozícii v oblasti podnikového poisťovníctva
  • Orientácia v odbore poistenia a legislatívy s ním spojenou
  • Aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou, nemeckého jazyka výhodou
  • Znalosť balíka MS Office na pokročilej úrovni
  • Aktívny a prozákaznícky prístup
  • Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Dôslednosť
  • Organizovanosť a schopnosť určiť si priority
  • Odolnosť voči stresu

Ponúkame

  • Základná mzda: od 1700 € / mesačne + variabilná zložka (finálna výška závisí od skúseností uchádzača)
  • Flexibilná pracovná doba a skrátený pracovný čas (na základe kolektívnej dohody)
  • Celoročné cestovné poistenie pre zamestnanca a jeho rodinu
  • Pokrytie úrazového poistenia do 25 000 €
  • Príspevok zamestnávateľa do DDS
  • Pravidelná podpora vzdelania formou školení, kurzov a tréningov
  • Možnosť kariérneho rastu

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Medzinárodná spoločnosť zameriavajúca sa na oblasť poisťovníctva.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať:

Ľuboš Auda

+421 902 942 408

[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava