Account Manager

Miesto práce

Bratislavský kraj

plný úväzok

Náplň práce

  • Akvizičná činnosť priamo v teréne
  • Starostlivosť o zverený región a klientov
  • Plánovanie obchodných ciest
  • Účasť na obchodných rokovaniach
  • Prezentácia portfólia spoločnosti
  • Pravidelné mapovanie trhu a prieskum konkurencie
  • Nadväzovanie, budovanie a rozvoj dlhodobých vzťahov s kľúčovými partnermi
  • Reporting

Požadujeme

  • Min. 3 roky skúseností na obchodnej pozícii v oblasti reklamných, darčekových alebo kancelárskych predmetov
  • Veľkou výhodou sú tiež skúsenosti v segmente IT, Telco, papiernictva alebo poisťovníctva
  • Prax s predajom zameraným na firemnú klientelu
  • Pokročilá znalosť s balíkom MS Office
  • Silné predajné a prezentačné zručnosti
  • Orientácia na cieľ
  • Samostatnosť
  • Ochota učiť sa novým veciam
  • Otvorenosť inováciám

Ponúkame

  • Základná mzda od 1600 až 2000 € btto/mesačne + variabilná zložka (finálna výška závisí od skúseností a individuálneho výkonu uchádzača)
  • Práca formou home office
  • Jazykové kurzy
  • Notebook, mobil a služobné vozidlo aj na súkromné účely
  • Priateľský pracovný kolektív

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja reklamných, darčekových alebo kancelárskych predmetov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ľuboš Auda

+421 902 942 408

[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava