Strojník betonárne / Operátor výroby betónu

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Obsluha zariadenia na výrobu betónu
  • Vykonávanie pravidelného odberu laboratórnych vzoriek
  • Kontrola kvality vyrábanej zmesi
  • Udržiava výrobnej technológie vo funkčnom a čistom stave

Požadujeme

  • Prax na obdobnej pozícii min. 6 mesiacov výhodou
  • Strojnícky preukaz výhodou ale nie podmienkou (spoločnosť ho vie zabezpečiť)
  • Zodpovedný prístup k práci

Ponúkame

  • Nástupný plat 1200 € btto + prémie v závislosti od hospodárenia samotnej prevádzky (finálna výška mzdy je na individuálnej dohode po stretnutí a závisí od skúseností kandidáta)
  • V prípade potreby zamestnávateľ poskytuje a v plnej výške hradí ubytovanie
  • Stabilné zázemie spoločnosti
  • Garancia práce počas celého roka

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozíciu obsadzujeme pre stavebnú spoločnosť zameranú na výrobu betónu.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ľuboš Auda

+421 902 942 408

[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava